Αρχείο κατηγορίας ποδόσφαιρο τηλεόραση

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
12:30 EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΔΡΟΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ανδρες κάτω των 23, Ατ. χρονομέτρ. (Z)
16:00 SS7: ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Γυναικών (Ζ)
18:00 SS2: ΛΑΝΣ – ΛΙΛ Γαλλικό Λιγκ Καπ: Φάση των 32 (Ζ)
18:30 SS4: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΡΩΣΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Γυναικών (Ζ)
19:00 SS1: ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
19:00 SS3: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Γεωργία – Ναμίμπια (Ζ)
21:00 SS2: ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ – ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Z)
21:00 SS3: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σαμόα – ΗΠΑ (Ζ)
21:30 SS1: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΡΟΜΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21:30 SS7: ΙΝΤΕΡ – ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21:45 CHANNEL 9: ΧΑΛ-ΤΣΕΛΣΙ Λιγκ Καπ Αγγλίας (Ζ)
22:00 SS4: ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 5η Αγωνιστική (Ζ)
03:45 CHANNEL 9: ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ-ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ Κύπελλο Σουνταμερικάνα (Ζ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
13:00 EUROSPORT: ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ανδρες, κατηγορία 105 κιλών (Ζ)
16:00 SS4: ΙΤΑΛΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Γυναικών (Ζ)
18:30 SS7: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Γυναικών (Ζ)
19:00 SS3: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Καναδάς – Ιαπωνία (Ζ)
19:00 ΝΕΤ: «ΑΓΩΝΑΣ ΖΩΗΣ» Φιλανθρωπικός αγώνας Μπάσκετ (Ζ)
21:00 SS3: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Ρουμανία – Πορτογαλία (Ζ)
21:00 SS1: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21:00 SS2: ΣΕΒΙΛΗ – ΕΣΠΑΝΙΟΛ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Z)
21:45 CHANNEL 9: ΡΕΝΤΙΝΓΚ-ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Κάρλινγκ Καπ (Ζ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

Ε ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
12:00 EUROSPORT 2: FIA: ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Αγγλία (Ζ)
13:45 ΕΤ1: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ (M)
14:00 EUROSPORT: FIA: ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟY Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Αγγλία (Ζ)
14:00 EUROSPORT 2: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Τελικός, Πεκίνο (Ζ)
14:30 ET3: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ Γκραν Πρι Ιαπωνίας (M)
14:40 ET1: ΣΤΙΒΟΣ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ IAAF 2η μέρα, Στουτγκάρδη (Ζ)
14:45 ET1/EUROSPORT: ΣΤΙΒΟΣ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ IAAF 2η μέρα, Στουτγκάρδη (Ζ)
15:30 SS4: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Αυστραλία – Φίτζι (Ζ)
15:30 SS3: ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ – ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
15:30 EUROSPORT: ΣΤΙΒΟΣ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ IAAF 2η μέρα, Στουτγκάρδη (Ζ)
15:30 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ-ΦΕΓΕΝΟΡΤ (Z)
16:00 SS1: ΡΟΜΑ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16:00 SS7: ΓΑΛΛΙΑ – ΡΩΣΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Γυναικών (Ζ)
16:00 EUROSPORT 2: INTERNATIONAL FORMULA MASTERS 2ος αγώνας, Αγγλία (Z)
17:00 SS2: ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ – ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17:00 EUROSPORT 2: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ Διαδρομή 21η (Ζ)
17:30 EUROSPORT: FIA: ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Αγγλία (Ζ)
17:30 ET1: 28o ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (M)
18:00 SS3: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. – ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18:00 SS4: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σκωτία – Νέα Ζηλανδία (Ζ)
18:30 SS7: ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Γυναικών (Ζ)
18:30 EUROSPORT 2: GRAND TOURISME: INTERNATIONAL OPEN 2η κούρσα, Αγγλία (Ζ)
19:00 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΦΗ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
19:00 SS1: ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
19:00 SS2: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΡΗΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
20:00 SS3: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Z)
20:00 EUROSPORT 2: ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ ΜΟΤΟΚΡΟΣ Παγκόσμιο πρωτάθλημα, ΗΠΑ (Ζ)
20:00 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ: ΜΠΡΑΓΚΑ-ΜΠΕΝΦΙΚΑ (Z)
21:15 SS1: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
21:30 EUROSPORT 2: ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ ΜΟΤΟΚΡΟΣ Motocross of Nations, ΗΠΑ (Ζ)
21:30 CHANNEL 9: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ-ΤΖΕΝΟΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22:00 SS2: ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
22:00 SS3: ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βραζιλίας (Z)
22:00 SS7: ΛΙΟΝ – ΛΙΛ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23:15 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ: ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ (Z)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

SuperSport 1

07:00 Ποδόσφαιρο: Σάο Πάουλο – Σάντος (Ε)
09:00 Αμερικανικό ποδόσφαιρο
11:00 Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό γυναικών
13:00 Football Planet
14:00 Extreme Sports
15:00 Αγώνες αυτοκινήτων Nascar
16:00 Ο δρόμος προς το Πεκίνο 2008
16:30 Supergoal
17:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Μπέρμιγχαμ (Ζ)
19:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ-Ηρακλής (Ζ)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: 4η αγωνιστική (Ζ)
23:00 Supergoal
00:10 Ποδόσφαιρο: Σάο Πάουλο-Φιγκεϊρένσε (Ζ)
02:00 Ποδόσφαιρο: Οσέρ – Μαρσέιγ (M)
04:00 Μηχανοκίνητα
05:00 Αλβανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

SuperSport 1

06:30 Ισπανικά στιγμιότυπα (Ε)
07:00 Σεβίλλη-Ουέλβα (E)
09:00 Τσέλσι-Μπλάκμπερν (E)
11:00 Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό γυναικών (Μ)
13:00 Τρίαθλο (E)
14:00 Champions League: Σπόρτινγκ Λισσαβώνας- Μάντσεστερ Γ. (Μ)
16:00 Ιταλικά στιγμιότυπα (Ε)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (E)
17:00 Μηχανοκίνητα
18:00 Ο κόσμος της Premier League (E)
18:30 Στίβος
19:00 VIP
20:00 Football Planet
21:00 Champions Zone
22:00 Champions League: Ρεάλ Μαδρίτης-Βέρντερ Βρέμης (Μ)
24:00 Οποιος αντέξει
01:45 Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
02:15 Γκολφ: US PGA Tour
02:45 Μπόχουμ-Αϊντραχτ Φρανκφούρτης (Μ)
04:45 Ράγκμπι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
13:00 EUROSPORT: ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γυναίκες, κατηγορία 53 κιλών (Ζ)
14:00 EUROSPORT 2: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Φάση των 16, Πεκίνο (Ζ)
14:30 SS3: ΚΡΙΚΕΤ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ICC Twenty20, Μπαγκλαντές-Πακιστάν (Z)
16:45 EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ Διαδρομή 18η (Ζ)
18:00 NET: ΛΑΡΙΣΑ – ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ Κύπελλο UEFA (Z)
18:30 SS3: ΚΡΙΚΕΤ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ICC Twenty20, Ν. Αφρική – Ινδία (Z)
18:30 SS7: ΡΩΣΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Γυναικών (Ζ)
19:00 MEGA: ΑΕΚ-ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ Κύπελλο UEFA (Z)
21:15 MEGA: ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Κύπελλο UEFA (Z)
21:30 NET: ΑΡΗΣ-ΣΑΡΑΓΟΣΑ Κύπελλο UEFA (Z)
21:30 SS7: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Γυναικών (Ζ)
22:00 SS1: ΤΟΤΕΝΑΜ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ Κύπελλο UEFA (Z)
22:00 SS4: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Ουαλία – Ιαπωνία (Ζ)
23:45 MEGA: ΣΟΣΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κύπελλο UEFA (Μ)
00:00 ET1: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ (M)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
12:30 EUROSPORT: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Νορβηγία – Γκάνα/Ομιλοι (Ζ)
14:00 EUROSPORT: ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ανδρες, κατηγορία 69 κιλών (Ζ)
14:30 SS3: ΚΡΙΚΕΤ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ICC Twenty20, Ν.Αφρική -Ν.Ζηλανδία (Z)
15:00 EUROSPORT: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Βραζιλία – Δανία/Ομιλοι (Ζ)
17:00 EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ Διαδρομή 17η (Ζ)
17:00 EUROSPORT 2: ΒΟΛΕΪ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΛΙΑΣ Πολωνία – Ολλανδία (Ζ)
19:00 ΕΤ1: 28o ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (Z)
21:45 NET: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΛΥΩΝ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS1: ΑΡΣΕΝΑΛ – ΣΕΒΙΛΗ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ) (23:45 (M) NET)
21:45 SS2: ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS3: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ – ΙΝΤΕΡ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS4: ΡΟΜΑ – ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS5: ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ – ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS7: ΑΪΝΤΧΟΒΕΝ – ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
23:45 SS2: CHAMPIONS LEAGUE: ΦAΣΗ ΟΜIΛΩΝ Σλάβια – Στεάουα (Μ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
13:00 EUROSPORT: ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ανδρες, κατηγορία 56 κιλών (Ζ)
14:30 SS3: ΚΡΙΚΕΤ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ICC Twenty20, Ν.Αφρική -Ν.Ζηλανδία (Z)
15:00 EUROSPORT: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Νιγηρία – ΗΠΑ/Ομιλοι (Ζ)
17:00 ΣΠΟΡ+: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (M)
21:45 SS1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΑΤΣΙΟ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS2: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS3: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ – ΙΝΤΕΡ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS4: ΡΟΜΑ – ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS5: ΠΟΡΤΟ – ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS7: ΤΣΕΛΣΙ – ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
23:45 SS2: CHAMPIONS LEAGUE: ΦAΣΗ ΟΜIΛΩΝ Σαχτάρ Ντόνετσκ – Σέλτικ (Μ)
23:45 SS3 MAΡΣΕΙΓ-ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ Champions League: Φάση ομίλων (Μ)
00:00 ET1: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ (M)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

SuperSport 1

06:00 Τρίαθλο
07:00 Φόρμουλα Ιντι: Indy Car Series
09:00 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια-Βαγιαδολίδ (M)
11:00 Τουρνουά γκολφ
12:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ-Αρσεναλ (M)
14:00 Transworld Sports
15:00 Μηχανοκίνητα / BTCC
16:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους-Ουντινέζε (Ζ)
18:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι-Αστον Βίλα (Ζ)
20:00 Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη-Ουέλβα (Ζ)
22:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Παραναένσε-Παλμέιρας (Ζ)
24:00 Ελληνικά μηχανοκίνητα
03:00 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ-Βέρντερ Βρέμης (M)
05:00 Ποδόσφαιρο: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Μ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα της τηλεόρασης

SuperSport 1

07:00 Ποδόσφαιρο: Φούλαμ – Τότεναμ (E)
09:00 Champions Zone
10:00 Αμερικανικό ποδόσφαιρο
12:00 Ελληνικά μηχανοκίνητα
14:00 Στίβος
14:45 Ποδόσφαιρο: Πόρτσμουθ – Λίβερπουλ (Ζ)
16:40 Supergoal
17:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ – Μίντλεσμπρο (Ζ)
19:15 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Μπλάκμπερν (Ζ)
21:10 Supergoal
21:30 Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Εμπολι (Ζ)
23:30 Supergoal
00:10 Ποδόσφαιρο: Σάο Πάουλο – Σάντος (Ζ)
02:10 Ποδόσδφαιρο: Εβερτον – Μάντσεστερ Γ. (Μ)
04:00 Αλβανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα της τηλεόρασης