Αρχείο κατηγορίας ποδόσφαιρο τηλεόραση

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
14:00 EUROSPORT:
ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA 3η μέρα, Μόσχα (Ζ)
14:30 ALPHA: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
16:00 EUROSPORT 2: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP 3η μέρα, Αυστρία (Ζ)
16:45 ALPHA: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΞΑΝΘΗ Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
17:30 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP 3η μέρα, Αυστρία (Ζ)
19:15 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP 3η μέρα, Αυστρία (Ζ)
21:00 ΣΠΟΡ+: AΡΗΣ – ΠΑΟΚ A1 Βόλεϊ Ανδρών (Ζ)
21:00 EUROSPORT 2: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP 3η μέρα, Αυστρία (Ζ)
21:30 ET1: ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ – ΜΙΝΕΣΟΤΑ NBA EUROPE LIVE (Z)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ME MIA MATIA…
08:40 F1 ALPHA: GRAND PRIX Κίνας (Z) (14:30 (M))
10:00 EUROSPORT: FIA: ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Ιταλία (Ζ)
11:30 EUROSPORT 2: ΑΓΩΝΕΣ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ SUPERBIKE Superstock, Γαλλία (Z)
12:30 ΣΠΟΡ+: ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ (Z)
12:45 EUROSPORT: FIA: ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Ιταλία (Ζ)
13:00 SS7: ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ – ΖΕΝΙΤ Ρώσικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
13:00 EUROSPORT 2: ΑΓΩΝΕΣ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ SUPERBIKE Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γαλλία (Z)
13:45 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Τελικός, Στουτγκάρδη (Ζ)
14:00 SS3: ΑΡΣΕΝΑΛ – ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
15:00 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΦΙΤΕΣΕ – ΦΕΓΕΝΟΡΤ (Z)
16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ TV: Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ – Π.Α.Ο.Κ A1 Χάντμπολ (Z)
16:00 SS3: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16:00 SS7: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Ν. Αφρική – Φίτζι (Ζ)
16:15 EUROSPORT: FIA: ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Ιταλία (Ζ)
16:30 EUROSPORT 2: ΑΓΩΝΕΣ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ SUPERBIKE Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γαλλία (Z)
17:00 ALPHA: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΡΗΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
17:00 SS2: ΜΠΟΛΤΟΝ – ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17:00 SS4: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – ΤΟΤΕΝΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18:00 SS3: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
18:00 SS5: ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ – ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18:15 EUROSPORT: ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 9η μέρα, Ρωσία (Ζ)
19:00 NET: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
19:00 SS1: ΛΑΡΙΣΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
19:00 SS7: ΜΠΟΡΝΤΟ – ΛΙΟΝ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19:00 MAGIC: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Πρωτάθλημα Νέων (Μ)
19:30 ΕΤ1: ΤΟΡΟΝΤΟ – ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ NBA Europe Live (Z)
20:00 SS4: ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ – ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Αργεντινής (Ζ)
20:45 SS3: ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ: FRANCE GALLOP Prix de L Arc (M)
21:00 CHANNEL 9: F2 GRAND PRIX Κίνας (Ε)
21:15 SS1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
21:15 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ: ΛΕΪΡΙΑ-ΜΠΕΝΦΙΚΑ (Z)
21:30 SS3: ΛΑΤΣΙΟ – ΜΙΛΑΝ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22:00 SS2: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βραζιλίας (Ζ)
22:00 SS4: ΓΚΟΛΦ: PGA TOURValero Texas Open,Τέξας, 4η μέρα (Ζ)
22:00 SS7: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Αργεντινή – Σκωτία (Ζ)
23:30 SS3: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΕ Λεμεσού – Χάποελ (Μ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

SuperSport 1

07:00 Φόρμουλα Ιντι (Ε)
09:00 Αγώνες αυτοκινήτων Α1 (E)
10:30 Οποιος αντέξει (E)
12:00 Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (E)
12:30 Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό γυναικών (E)
14:30 Θαλάσσιο σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο (Ε)
15:00 Κύπελλο ΟΥΕΦΑ (E)
17:00 Μηχανοκίνητα
18:00 Ο κόσμος της Premier League
18:30 Στίβος
19:00 VIP
20:00 Football Planet
21:00 Champions Zone
22:00 Champions League
24:00 Οποιος αντέξει
01:45 Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
02:15 Ντόρτμουντ-Μπόχουμ (Μ)
04:15 Αγώνες μηχανοκίνητων σκαφών (M)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
15:00 EUROSPORT:
ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Φάση των 16, Στουτγκάρδη (Ζ)
17:45 SS1: ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΤΟΤΕΝΑΜ Κύπελλο UEFA (Ζ)
18:30 SS3: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΚ Φιλικό Τουρνουά Μπάσκετ (Ζ)
19:15 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Φάση των 16, Στουτγκάρδη (Ζ)
20:00 ΣΠΟΡ+: ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ (Z)
20:30 EUROSPORT 2: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Φάση των 16, Στουτγκάρδη (Ζ)
21:00 SS1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΣΟΣΟ Κύπελλο UEFA (Ζ)
21:30 MEGA: ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΑΕΚ Κύπελλο UEFA (Ζ)
22:00 ΝΕΤ: ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ-ΛΑΡΙΣΑ Κύπελλο UEFA (Ζ)
22:00 SS4: ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Valero Texas Open, Τέξας,1η μέρα (Ζ)
00:00 MEGA: ΣΑΡΑΓΟΣΑ-ΑΡΗΣ Κύπελλο UEFA (Μ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
15:00 EUROSPORT:
ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA 3η μέρα, Στουτγκάρδη (Ζ)
17:00 SS3: ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Φιλικό Τουρνουά Μπάσκετ (Ζ)
19:00 ΣΠΟΡ+: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΕΑΠ A1 Bόλεϊ Ανδρών (Ζ)
19:15 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA 3η μέρα, Στουτγκάρδη (Ζ)
20:30 EUROSPORT 2: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA 3η μέρα, Στουτγκάρδη (Ζ)
21:45 NET: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS1: ΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΤΣΕΛΣΙ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS2: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – ΜΑΡΣΕΪΓ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS3: ΛΑΤΣΙΟ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ) (23:45 NET (M))
21:45 SS4: ΣΕΛΤΙΚ – ΜΙΛΑΝ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS5: ΜΠΕΝΦΙΚΑ – ΣΑΧΤΑΡ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS7: ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ – ΣΑΛΚΕ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
23:45 SS2: CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Μπεσίκτας – Πόρτο (Μ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
15:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA 2η μέρα, Στουτγκάρδη (Ζ)
18:45 ΝΕΤ:  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ARTMEDIA Κύπελλο UEFA (Z)
19:15 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA  2η μέρα, Στουτγκάρδη (Ζ)
19:30 SS2: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ – ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
20:30 EUROSPORT 2: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA 2η μέρα, Στουτγκάρδη (Ζ)
21:45 SS1: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. – ΡΟΜΑ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS2: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS3: ΣΤΕΑΟΥΑ – ΑΡΣΕΝΑΛ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS4: ΣΤΕΑΟΥΑ – ΑΡΣΕΝΑΛ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS5: ΙΝΤΕΡ – ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
21:45 SS7: ΣΕΒΙΛΛΗ – ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ Champions League: Φάση ομίλων (Ζ)
23:45 NET: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. – ΡΟΜΑ Champions League: Φάση ομίλων (M)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
12:00 EUROSPORT 2: ΜΠΑΣΚΕΤ: CBA EUROLEAGUE CHALLENGE Μπενετόν Τρεβίζο – Σίδνεϊ Κινγκς (Ζ)
17:30 ET3: ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β Εθνικής (Ζ)
22:00 SS2: ΤΟΤΕΝΑΜ – ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
07:00 ALPHA: F1 GRAND PRIX Ιαπωνίας (Ζ) (14:30 (M))
11:30 EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΔΡΟΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Αγώνας αντοχής ανδρών (Ζ)
11:30 EUROSPORT 2: ΑΓΩΝΕΣ SUPERSTOCK Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ιταλία (Ζ)
13:00 EUROSPORT 2: ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ GP2 Series in Βαλένθια, 2η κούρσα (Z)
13:45 EUROSPORT 2: ΜΠΑΣΚΕΤ: CBA EUROLEAGUE CHALLENGE ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Σίδνεϊ Κινγκς (Ζ)
15:00 EUROSPORT: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Τελικός: Γερμανία – Βραζιλία (Ζ)
16:00 SS3: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Γαλλία – Γεωργία (Ζ)
16:00 SS4: ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Α1 Κύριος Αγώνας, Ολλανδία (Ζ)
16:00 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ – ΧΑΡΤΣ (Ζ)
16:30 SS7: ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Μικρός τελικός (Ζ)
16:30 EUROSPORT 2: ΑΓΩΝΕΣ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ SUPERBIKE Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Ιταλία (Ζ)
16:45 ALPHA: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ  Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
17:00 EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΔΡΟΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Αγώνας αντοχής ανδρών (Ζ)
18:00 SS2: ΕΒΕΡΤΟΝ – ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ  Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18:00 ΣΠΟΡ+: ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ (Ζ)
18:00 SS3: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛO  Ιρλανδία – Αργεντινή (Ζ)
19:00 SS1: ΒΕΡΟΙΑ – ΞΑΝΘΗ  Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
19:00 NET: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
19:00 SS4: ΓΚΟΛΦ: THE PRESIDENT CUP 4η μέρα, Καναδάς (Ζ)
19:30 SS7: ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τελικός (Ζ)
21:00 CHANNEL 9: F2 GRAND PRIX Ιαπωνίας (M)
21:15 SS1: ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
21:30 SS2: ΤΟΡΙΝΟ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ  Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22:00 SS7: ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ – ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βραζιλίας (Ζ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
13:00 SS7: ΖΕΝΙΤ – ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ Ρώσικο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Z)
14:00 SS3: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Νέα Ζηλανδία – Ρουμανία (Ζ)
14:45 SS1: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ – ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
15:00 SS4: ΓΚΟΛΦ: THE PRESIDENT CUP3η μέρα, Καναδάς (Ζ)
15:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Ημιτελικά, Λουξεμβούργο (Ζ)
15:30 ALPHA: F1 GRAND PRIX Ιαπωνίας Δοκιμαστικά (Μ)
16:00 ET3: ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. B Eθνικής 2007/08 (Ζ)
16:00 SS2: ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ F3 Euroseries, Γαλλία, 1η Μέρα (Ζ)
16:00 SS3: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Αυστραλία – Καναδάς (Ζ)
16:30 SS5: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16:45 NET: ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
17:00 SS1: ΤΣΕΛΣΙ – ΦΟΥΛΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17:00 SS2: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ – ΑΡΣΕΝΑΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17:00 ΣΠΟΡ+: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ–ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ A1 Bόλεϊ Ανδρών (Ζ)
17:30 SS7: ΙΤΑΛΙΑ – ΡΩΣΙΑ Βόλεϊ: Α Ημιτελικός (Ζ)
18:30 ΣΠΟΡ+: ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ (Z)
19:00 SS1: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
19:00 NET: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Ζ)
19:00 SS3: ΡΟΜΑ – ΙΝΤΕΡ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19:15 SS2: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19:30 ΣΠΟΡΤ+: ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (Z)
20:30 SS7: ΣΕΡΒΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ Βόλεϊ: B Ημιτελικός (Ζ)
20:30 ΣΠΟΡ+: ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (Z)
20:45 ET3: ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ A1 Bόλεϊ Ανδρών (Ζ)
21:00 SS1: ΣΑΡΑΓΟΣΑ – ΣΕΒΙΛΛΗ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
21:00 CHANNEL 9: F2 GRAND PRIX Ιαπωνίας Δοκιμαστικά (Μ)
21:15 SS2: ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Λιόν – Λανς (Μ)
22:30 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ (M)
23:00 SS3: ΛΕΒΑΝΤΕ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
23:15 SS2: ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γουίγκαν – Λίβερπουλ (Μ)
00:10 SS1: ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βραζιλίας (Ζ)
00:30 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΦΕΓΕΝΟΡΤ-ΧΕΡΕΝΦΕΪΝ (M)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
14:30 ΕUROSPORT:
ΡΑΛΙ: INTERCONTINENTAL RALLY CHALLENGE 2η μέρα, Ιταλία (Z)
15:00 ΕUROSPORT: ΣΤΙΒΟΣ Golden Γκραν Πρι, Σαγκάη (Ζ)
15:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Προημιτελικά, Λουξεμβούργο (Ζ)
17:00 ΕUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Προημιτελικά, Λουξεμβούργο (Ζ)
18:00 ΣΠΟΡ+: ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ (Z)
18:00 EUROSPORT 2: ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΓΥΡΟΣ Ημιτελικά γυναικών, Βραζιλία (Ζ)
19:00 SS4: ΓΚΟΛΦ: THE PRESIDENT CUP2η μέρα, Καναδάς (Ζ)
19:00 EUROSPORT 2: ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΓΥΡΟΣ Ημιτελικά γυναικών, Βραζιλία (Ζ)
19:30 ΕUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Προημιτελικά, Λουξεμβούργο (Ζ)
20:00 ΡΕΑΛ – ΤΑΟΥ Σoύπερ Καπ Μπάσκετ Ισπανίας (Ζ)
21:30 SS2: ΣΑΛΚΕ – ΧΕΡΤΑ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22:00 SS3: ΓΚΟΛΦ: THE PRESIDENT CUP2η μέρα, Καναδάς (Ζ)
22:00 SS7: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Αγγλία – Τόνγκα (Ζ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών