Αρχείο κατηγορίας ποδόσφαιρο τηλεόραση

Το πρόγραμμα των καναλιών

SuperSport 1

06:00 Τρίαθλο
07:00 Φόρμουλα Ιντι: Indy Car Series
09:00 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια-Βαγιαδολίδ (M)
11:00 Τουρνουά γκολφ
12:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ-Αρσεναλ (M)
14:00 Transworld Sports
15:00 Μηχανοκίνητα / BTCC
16:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους-Ουντινέζε (Ζ)
18:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι-Αστον Βίλα (Ζ)
20:00 Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη-Ουέλβα (Ζ)
22:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Παραναένσε-Παλμέιρας (Ζ)
24:00 Ελληνικά μηχανοκίνητα
03:00 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ-Βέρντερ Βρέμης (M)
05:00 Ποδόσφαιρο: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Μ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα της τηλεόρασης

SuperSport 1

07:00 Ποδόσφαιρο: Φούλαμ – Τότεναμ (E)
09:00 Champions Zone
10:00 Αμερικανικό ποδόσφαιρο
12:00 Ελληνικά μηχανοκίνητα
14:00 Στίβος
14:45 Ποδόσφαιρο: Πόρτσμουθ – Λίβερπουλ (Ζ)
16:40 Supergoal
17:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ – Μίντλεσμπρο (Ζ)
19:15 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Μπλάκμπερν (Ζ)
21:10 Supergoal
21:30 Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Εμπολι (Ζ)
23:30 Supergoal
00:10 Ποδόσφαιρο: Σάο Πάουλο – Σάντος (Ζ)
02:10 Ποδόσδφαιρο: Εβερτον – Μάντσεστερ Γ. (Μ)
04:00 Αλβανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα της τηλεόρασης

Το πρόγραμμα των καναλιών

SuperSport 1

07:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ-Ντέρμπι (E)
09:00 Champions zone (E)
10:00 Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα βόλεϊ (M)
12:00 Παγκόσμιο Κύπελλο ράγκμπι: Ιαπωνία-Νησιά Φίτζι (M)
14:00 Μηχανοκίνητα (Ε)
15:00 Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Καλαμαριά (Ε)
17:00 Φόρμουλα Ιντι: Indy car series (M)
19:00 Τουρνουά γκολφ
20:00 Ο κόσμος της Premier League
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
21:00 Champions zone
22:00 Αμερικανικό ποδόσφαιρο: CD Chivas USA-DC United (M)
24:00 Οποιος αντέξει
01:45 Αγώνες πυγμαχίας (M)
03:00 Τουρνουά γκολφ (M)
Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
12:00 EUROSPORT: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΠΑ – Β. Κορέα/Ομιλοι (Ζ)
14:00 SS4: ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Z)
14:00 SS7: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Z)
15:00 EUROSPORT: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ιαπωνία – Αγγλία/Ομιλοι (Ζ)
15:30 EUROSPORT 2: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 3η διαδρομή (Ζ)
16:30 SS4: ΣΕΡΒΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Z)
17:30 ET1: ΚΡΟΑΤΙΑ – ΡΩΣΙΑ Eurobasket (Z)
18:30 SS7: ΚΡΙΚΕΤ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.Αφρική – Δυτικές Ινδίες (Ζ)
19:00 SS1: ΡΩΣΙΑ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Z)
20:00 ET1: ΕΛΛΑΔΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ Eurobasket (Z)
20:30 EUROSPORT: ΣΤΙΒΟΣ EAA Premium Meeting, Αυστρία (Ζ)
21:00 SS3: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Αργεντινή – Γεωργία (Ζ)
22:30 ΣΠΟΡ+: ΙΣΡΑΗΛ – ΙΣΠΑΝΙΑ Eurobasket (Z)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ME MIA MATIA…
11:45 SS7: ΚΡΙΚΕΤ: NATWEST SERIES Αγγλία – Ινδία, 7η μέρα (Ζ)
13:00 SS3: ΤΕΝΙΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ημιτελικοί, Φιλοθέη (Z)
14:00 SS7: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΣΛΟΒΑΚΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Z)
14:30 ALPHA: F1 GRAND PRIX Μόντσα Δοκιμαστικά (Ζ)
14:45 SS2: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Ν. Ζηλανδία – Ιταλία (Z)
15:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, 8η μέρα (Ζ)
16:00 EUROSPORT 2: ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΓΥΡΟΣ Ημιτελικά ανδρών, Πολωνία
16:30 MEGA: AZΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ-ΕΛΛΑΔΑ Προκριματικά ΕURO U-23 (Z)
16:30 SS1: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Z)
16:45 SS7: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Αυστραλία – Ιαπωνία / 2ος όμιλος (Z)
16:45 EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ Διαδρομή 8η (Ζ)
17:30 ΣΠΟΡ+: ΓΑΛΛΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ Εurobasket (Z)
18:15 EUROSPORT 2: ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ WORLD GRAND PRIX Τουρκία – Γερμανία/Ομιλοι (Ζ)
19:00 SS1: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Αγγλία – ΗΠΑ (Z)
19:00 SS3: ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ιταλία – Κροατία /4ος όμιλος (Ζ)
19:15 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Ημιτελικοί ανδρών (Ζ)
20:00 ET1: ΙΤΑΛΙΑ-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ Εurobasket (Z)
20:30 EUROSPORT 2: ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ WORLD GRAND PRIX Ιταλία – Βουλγαρία/Ομιλοι (Ζ)
21:00 CHANNEL 9: F2 GRAND PRIX Μόντσα Δοκιμαστικά (Z)
21:30 SS1: ΟΥΑΛΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ Προκριματικά Euro 2008 (Z)
22:00 SS2: ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ – ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βραζιλίας (Ζ)
22:00 SS7: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦBMW Championship, 3η μέρα (Ζ)
22:30 ET1: ΤΟΥΡΚΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ Εurobasket (Z)
01:30 ET1: ΓΑΛΛΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ Εurobasket (E)
02:45 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Τελικός γυναικών (Ζ)
03:30 ΕUROSPORT 2: ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ Καλοκαιρινό Γκραν Πρι, Ιαπωνία (Ζ)
04:00 EUROSPORT 2: ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ Καλοκαιρινό Γκραν Πρι, Ιαπωνία (Ζ)
04:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Τελικός γυναικών (Ζ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
12:00 ET1:
EUROBASKET 2007 (M)
13:00 EUROSPORT: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 17 Ημιτελικά (Ζ)
14:00 SS7: ΚΡΟΑΤΙΑ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Z)
15:30 EUROSPORT: ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ WORLD GRAND PRIX Γερμανία – Ιταλία/Ομιλοι (Ζ)
16:30 SS7: ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Z)
17:30 EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ Διαδρομή 6η (Ζ)
18:00 EUROSPORT 2: ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ WORLD GRAND PRIX Βουλγαρία – Αζερμπαϊτζάν/Ομιλοι (Ζ)
18:30 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Προημιτελικοί ανδρών (Ζ)
19:00 SS7: ΣΛΟΒΑΚΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ Βόλεϊ: Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Z)
19:15 ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Προημιτελικοί ανδρών (Ζ)
21:00 SS7: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦBMW Championship, 1η μέρα (Ζ)
21:00 EUROSPORT: ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ WORLD GRAND PRIX Ρωσία – Σερβία/Ομιλοι (Ζ)
02:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Τελικός μικτού διπλού (Ζ)
04:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Προημιτελικοί ανδρών (Ζ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

SuperSport 1

06:00 Αγώνες αυτοκινήτων Nascar
07:00 Ποδόσφαιρο: Φούλαμ-Τότεναμ (E)
09:00 Champions zone
10:00 Ποδόσφαιρο: Μίλαν-Φιορεντίνα (E)
12:00 Γαλλικά στιγμιότυπα
13:00 Ποδόσφαιρα: Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης (E)
15:00 Ποδόσφαιρο: Μπορντό-Μονακό (Μ)
17:00 Αγώνες αυτοκινήτων Nascar
18:00 Ιταλικά στιγμιότυπα
18:30 Ο δρόμος προς το Πεκίνο 2008
19:00 Ποδόσφαιρο: Αμβούργο-Μπάγερν Μονάχου (Μ)
21:00 Champions zone
22:00 Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π.: ΟΦΗ-Καλαμαριά (M)
24:00 Οποιος αντέξει
01:45 Αγώνες πυγμαχίας
03:15 Ποδόσφαιρο: Σαραγόσα-Σανταντέρ (Ε)
05:15 Ποδόσφαιρο: Κρουζέιρο-Παλμέιρας (Μ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
15:30 EUROSPORT:
ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ WORLD GRAND PRIX Ιταλία – Σερβία/Ομιλοι (Ζ)
17:30 EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ Διαδρομή 3η (Ζ)
18:00 EUROSPORT 2: ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ WORLD GRAND PRIX Τουρκία – Αζερμπαϊτζάν/Ομιλοι (Ζ)
18:30 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Γκραν Σλαμ, 8η μέρα (Ζ)
19:00 ET1: ΣΕΡΒΙΑ – ΡΩΣΙΑ  Ευρωμπάσκετ (Ζ)
19:00 SS1: ΜΙΛΑΝ – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19:45 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Γκραν Σλαμ, 8η μέρα (Ζ)
20:30 EUROSPORT 2: ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ WORLD GRAND PRIX Ρωσία – Βουλγαρία/Ομιλοι (Ζ)
21:00 SS7: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ Deutsche Bank Champ/ship,4η μέρα (Ζ)
21:30 ET1: ΕΛΛΑΔΑ – ΙΣΡΑΗΛ Ευρωμπάσκετ (Ζ)
21:45 MEGA: AEK-ΣΕΒΙΛΛΗ Προκριματικά Champions League (Z)
22:30 ΣΠΟΡ+: ΙΤΑΛΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ Ευρωμπάσκετ (Ζ)
02:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Γκραν Σλαμ, 8η μέρα (Ζ)
04:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Γκραν Σλαμ, 8η μέρα (Ζ)
Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ME MIA MATIA…
10:00 ΕUROSPORT 2: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 17 Προημιτελικά: Αργεντινή – Νιγηρία (Ζ)
10:45 EUROSPORT: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ Γκραν Πρι Σαν Μαρίνο (Ζ)
11:15 EUROSPORT: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ Γκραν Πρι Σαν Μαρίνο (Ζ)
11:45 EUROSPORT: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ Γκραν Πρι Σαν Μαρίνο (Ζ)
12:20 SS2: ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ F3 Euroseries, Nurburgring,2η Μέρα (Ζ)
13:00 EUROSPORT: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ Γκραν Πρι Σαν Μαρίνο (Ζ)
13:00 ET1/EUROSPORT: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, ΟΖΑΚΑ 2007 (Z)
14:30 ET3/EUROSPORT: MOTO GP Γκραν Πρι Σαν Μαρίνο(Ζ)
14:30 ALPHA: F1 GRAND PRIX Ιταλίας (Ζ)
15:30 SS2: ΑΡΣΕΝΑΛ – ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
15:30 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΓΙΑΞ-ΓΚΡΟΝΙΓΚΕΝ (Ζ)
16:00 SS3: ΚΑΛΙΑΡΙ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16:00 SS7: ΤΡΙΑΘΛΟ Παγκόσμιο Κύπελλο, Αμβούργο (Ζ)
18:00 SS3: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ – ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18:00 SS7: ΑΜΒΟΥΡΓΟ – ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18:00 EUROSPORT 2: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 17 Προημιτελικά: Αγγλία – Γερμανία (Ζ)
19:00 SS1: ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Z)
19:00 SS2: ΟΦΗ – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Z)
20:00 EUROSPORT : ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Γκραν Σλαμ, 7η μέρα (Ζ)
21:00 CHANNEL 9: F2 GRAND PRIX Ιταλίας (E)
21:15 SS1: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Z)
21:15 NET: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Πρωτάθλημα Ο.Π.Α.Π. 2007/08 (Z)
22:00 SS2: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
22:00 SS3: ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ – ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βραζιλίας (Ζ)
22:00 SS7: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦDeutsche Bank Champ/ship,3η μέρα (Ζ)
23:15 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ: ΝΑΣΙΟΝΑΛ–ΜΠΕΝΦΙΚΑ (Ζ)
02:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Γκραν Σλαμ, 7η μέρα (Ζ)
04:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Γκραν Σλαμ, 7η μέρα (Ζ)

Συνέχεια ανάγνωσης Το πρόγραμμα των καναλιών

Το πρόγραμμα των καναλιών

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ…
13:00 ET1/EUROSPORT: ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 8η μέρα, Οζάκα (Ζ)
13:00 EUROSPORT 2: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 17 Προημιτελικά: Γκάνα – Περού (Z)
13:10 SS2: ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ F3 Euroseries, Nurburgring,1η Μέρα (Ζ)
15:00 ALPHA: F1 GRAND PRIX Ιταλίας Δοκιμαστικά (Ζ)
15:00 ET3: MOTO GP GRAND PRIX Ιταλίας Δοκιμαστικά (Ζ)
15:50 SS7: ΤΡΙΑΘΛΟ Παγκόσμιο Κύπελλο, Αμβούργο (Ζ)
16:00 EUROSPORT 2: ΒΟΛΕΪ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΛΙΑΣ Πολωνία – Ολλανδία (Ζ)
16:30 SS2: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ – ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Z)
17:00 SS1: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – ΝΤΕΡΜΠΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17:00 SS3: ΦΟΥΛΑΜ – ΤΟΤΕΝΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17:30 EUROSPORT 2: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ Διαδρομή 1η (Ζ)
18:00 EUROSPORT 2: ΒΟΛΕΪ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΛΙΑΣ Γαλλία – Βουλγαρία (Ζ)
18:10 SS4: ΜΠΟΡΝΤΟ – ΜΟΝΑΚΟ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19:00 NET: ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Πρωτάθλημα Super League 1η αγωνιστική (Ζ)
19:15 SS1: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. – ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Z)
20:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Γκραν Σλαμ, 6η μέρα (Ζ)
20:30 SS3: ΑΛΒΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2η Αγωνιστική (Ζ)
21:00 CHANNEL 9: F2 GRAND PRIX Ιταλίας Δοκιμαστικά (M)
21:15 NET: SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ Πρωτάθλημα Super League 1η αγωνιστική (Ζ)
22:00 SS7: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ Deutsche Bank Champ/ship, 2η μέρα (Ζ)
22:45 ΣΠΟΡ+: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ: ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ- ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ (Ζ)
23:00 SS2: ΣΑΡΑΓΟΣΑ – ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
00:10 SS1: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ – ΠΑΡΑΝΑ Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βραζιλίας (Ζ)
01:00 ET1/ EUROSPORT: ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 9η μέρα, Οζάκα (Ζ)
04:00 EUROSPORT: ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007 Γκραν Σλαμ, 6η μέρα (Ζ)

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

SUPER SPORT 1
06:00 ΙΤΑΛΙΚΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
06:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ PREMIER LEAGUE, Αθλητικό μαγκαζίνο (E)
07:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Σοσό – Λιόν (E) Ποδόσφαιρο
09:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ
12:00 CHAMPIONS ZONE
13:00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΙΝΤΙ: INDY CAR SERIES
15:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ NASCAR
16:00 ΣΤΙΒΟΣ
16:30 SUPERGOAL
17:00 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – ΝΤΕΡΜΠΙ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19:15 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. – ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
21:10 ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Βέρντερ Βρέμης – Φρανκφούρτη (Μ) 23:00 SUPERGOAL
00:10 ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ – ΠΑΡΑΝΑ
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βραζιλίας (Ζ)
02:00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Φούλαμ – Τότεναμ (M)
04:00 ΓΚΟΛΦ
05:00 ΑΛΒΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

SUPER SPORT 2
07:00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Μίντλεσμπρο – Νιουκάστλ (Ε)
09:00 CHAMPIONS ZONE
10:00 ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Σάλκε – Λεβερκούζεν (E)
12:00 TRANSWORLD SPORTS
13:10 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ
14:00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:30 FOOTBALL PLANET
15:30 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ
16:30 ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ – ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Z)
18:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ 2008
19:00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Λίβερπουλ – Ντέρμπι (M)
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Μπορντό – Μονακό (M)
23:00 ΣΑΡΑΓΟΣΑ – ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
01:00 ΑΛΒΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ, Σάο Πάουλο – Παρανά (Μ)
05:00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Μάντσεστερ Γ. – Σάντερλαντ (M)

SUPER SPORT 3
17:00 ΦΟΥΛΑΜ – ΤΟΤΕΝΑΜ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20:30 ΑΛΒΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, 2η Αγωνιστική (Ζ)

SUPER SPORT 4
18:10 ΜΠΟΡΝΤΟ – ΜΟΝΑΚΟ, Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

EUROSPORT INTERNATIONAL
08:30 ΤΕΝΙΣ: US OPEN
09:30 ΡΑΛΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
10:00 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
18:30 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
20:00 ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007
01:00 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
04:00 ΤΕΝΙΣ: US OPEN 2007

EUROSPORT 2
07:30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08:30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ SUPER CUP
Μίλαν – Σεβίλη Ποδόσφαιρο
12:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 17
Προημιτελικά: Γκάνα – Περού (Z) Ποδόσφαιρο
15:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ SUPER CUP
Μίλαν – Σεβίλη Ποδόσφαιρο
16:00 ΒΟΛΕΪ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΛΙΑΣ
Πολωνία – Ολλανδία (Ζ) Βόλεϊ
18:00 ΒΟΛΕΪ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΛΙΑΣ
Γαλλία – Βουλγαρία (Ζ) Βόλεϊ
20:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΓΥΡΟΣ
Τελικός γυναικών, Ρωσία
21:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΝΑ 15 ΛΕΠΤΑ
21:30 ΒΟΛΕΪ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΛΙΑΣ
Πολωνία – Ολλανδία Βόλεϊ
22:45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
23:15 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΠΑΛΗ ΤΝΑ
00:00 ΒΡΑΔΙΝΗ ΖΩΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
00:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ SUPER CUP
Μίλαν – Σεβίλη Ποδόσφαιρο
01:15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΣΠOP+
07:00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
08:00 ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ
09:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, ΟΖΑΚΑ 2007
13:00 WRC
14:00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
15:00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
16:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, ΟΖΑΚΑ 2007
20:00 ΕΛΛΑΔΑ – ΓΑΛΛΙΑ
22:00 WRC
22:45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ: ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ- ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ
00:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 20
01:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (M)
03:00  ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ (M)
05:00 NBA ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ – ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ